Posiedzenie Sekcji oraz Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ Solidarność.

Last Updated: 29.09.2025By

W dniach 10-12 września w Tarnowie w hotelu Cristal Park odbyło się posiedzenie Sekcji oraz Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ Solidarność, którego byliśmy współorganizatorami.

Podczas obrad zostały omówione problemy, z którymi borykają się poszczególne  sekcje wchodzące w skład sekretariatu jak i sytuacja w poszczególnych zakładach.  Od ponad 2 lat, najwięcej czasu podczas obrad poświęcamy  tematowi  trudnej sytuacji w Grupie Azoty.
W trakcie obrad przyjęto cztery stanowiska, z których  dwa dotyczyły naszej firmy:

– pierwsze skierowane do Pana Premiera Donalda Tuska

– drugie skierowane do Pana Prezesa Andrzeja Skolmowskiego

W posiedzeniu Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ Solidarność w dniu 11 września swoją obecnością zaszczycił nas Prezes Grupy Azoty S.A. Pan Andrzej Skolmowski wraz z delegacją, który przedstawił obecną sytuację w jakiej znajduje się nasza firma oraz zmierzył się z trudnymi pytaniami, których nie brakowało.

IMG-20250929-WA0009

Zdjęcie 1 z 8

Wydarzenia

zapisz się do newslettera

Chcesz wiedzieć pierwszy o zmianach w Twojej firmie oraz ZSZZ Solidarność? Zapisz się do listy mailingowej.