Informacja z naszych ważnych działań w ostatnim czasie

Last Updated: 23.12.2024By

Koleżanki i Koledzy

W ostatnim czasie spotkaliśmy się dwukrotnie z pracodawcą w sprawie ustalenia czasu pracy na 2025 rok. Rozmowy nie są łatwe ponieważ, w porównaniu do Puław i Polic nie mamy tej kwestii uregulowanej w ZUZP. W poniedziałek mieliśmy otrzymać propozycję porozumienia, na którą nadal czekamy.

Ponadto, pracodawca poddał pod konsultacje „Regulamin wynagradzanie menedżerów”. Z uwagi na ważne tematy dotyczące wszystkich pracowników naszej Spółki, temat ten będziemy omawiać w późniejszym terminie.

Będziemy Was na bieżąco informować o naszych działaniach i postępach w negocjacji dotyczących ustaleń czasu pracy na 2024 r..

Wydarzenia

zapisz się do newslettera

Chcesz wiedzieć pierwszy o zmianach w Twojej firmie oraz ZSZZ Solidarność? Zapisz się do listy mailingowej.